Артистам-«любителям Росії» заборонять виступати у Луцьку

Депутати Луцької міської ради підтримали пропозицію про заборону виступів у місті представникам шоу-бізнесу, які у час війни ведуть бізнесову діяльність на території Російської Федерації.

Відповідне рішення на сесію 30 березня підтримали.

Депутат Микола Федік зазначив, що вже два роки в Україні триває війна, але ми маємо часті випадки, коли український шоу-бізнес дозволяє собі «плазувати» перед агресором. До того ж, артисти витупають на концертах до 23 лютого чи інших радянських свят. Такий заробіток Федік назвав «грошима на крові».

Депутат нагадав, що декілька громадських організацій напередодні такого концерту підняли це питання. Тож, недопустимо дозволяти «зіркам», які підтримують ворога, виступати на території України.

На сесію прийшли також представники громадськості, які вимагали підтримати рішення. Федік додав, що має бути індивідуальний підхід. Роботу у цьому напрямку має провести управління культури міської ради. Водночас депутати засумнівалися у можливості заборони у закладах, які,скажімо, належать обласній раді тощо.

«А хіба законно, що Крим окупували, а хіба законно вдерлися на Схід? Хіба законно зараз хоронити наших героїв?» ‒ запитав Федік. Він погодився з тим, що необхідно детально прописати механізм.

Голова ГО «Бойкот» Михайло Бабечук закликав підтримати рішення, щоб зберегти порядок у місті, щоб інші, радикальніші організації, просто не «винесли» артистів.

Тож у підсумку депутати вирішили підтримати ініціативу заборони та проголосували «за» відповідне рішення. З рішенням ознайомлять кожен із закладів господарювання, щоб у майбутньому не виникло питань про те, що хтось не знав про заборону.