Волинській профтехосвіті не вистачає майже 70 мільйонів

Волинські професійно-технічні заклади освіти отримали 14,8 мільйона гривень стабілізаційної дотації, але разом з усіма виділеними коштами з бюджетів усіх рівнів на 2016 рік не вистачає 67 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник директора департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації Володимир Селедець у вівторок, 29 березня, під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, ‒ пише Конкурент.

Як розповів чиновник, всього на ПТУ області потрібно 176 мільйонів. Не передбачили у своїх бюджетах коштів на заклади освіти такі міста: Ковель, Нововолинськ та Володимир-Волинський. Забезпечують професійно-технічні училища своїми силами тільки в Луцьку.

Як каже посадовець, на Волинь надійшла стабілізаційна дотація для ПТУ в обсязі 14,8 мільйона гривень. Департамент фінансів ОДА пропонує розподілити її таким чином: 4,1 мільйона отримає Луцьк, а 10,6 мільйона надійде в обласний бюджет.

До слова, Ковель, Нововолинськ, Володимир-Волинський коштів не отримають, оскільки раніше обласна рада виділила 6,8 мільйона для цих міст. У підсумку комісія пропозицію підтримала.