Волинь: із вчителів «деруть» гроші на «волонтерські» бронежилети

У камінь-каширській школі вчителів змушують здавати по 10 гривень на бронежилети, нібито на прохання волонтерів.

Про це на своїй сторінці написав свободівець Богдан Козік.

«Сьогодні в нашій школі дізнався від нашого педагога-організатора,що я зобов’язаний(!) здати 10 грн. на … бронежилети. Коли запитав, для кого ці бронежилети, то мені показали «офіційний» документ ‒ ціле розпорядження начальника Камінь-Каширського відділу освіти і науки Віктора Пася», ‒ пише Козік.

За його словами, в розпорядженні з вихідним номером та датою зазначалось, що до Камінь-Каширського відділу освіти і науки звернулась районна волонтерська організація із проханням допомогти зібрати кошти на бронежилети.

«Тому вчителі нашої школи повинні зібрати ці кошти обов’язково до 01 квітня 2016 року!!!! Ані назви цієї «районної волонтерської організації», ні назви військового підрозділу,ні конкретних прізвищ вояків в цьому розпорядженні,склєпаного Віктором Пасем, ЗАЗНАЧЕНО НЕ БУЛО!!» ‒ обурюється свободівець.

«Звичайно,не в 10 гривнях справа.. Але знову в мене з’явилось відчуття якогось дежавю, що нас, вчителів, продовжують вважати бидлом… безмовним і безмозклим, якому навіть не потрібно знати , куди і кому збирають по цих 10 гривень! Начяльнік сказав ‒ значіть нада! І звітуватись не обов’язково, начальник пропіариться в місцевій газеті, мовляв який він «крутий» благодійник за вчительські гроші», ‒ пише він.