Волинь: адвокат порадив військовим прокурорам відмолити гріхи у церкві

Адвокат, який захищає бійців 51-ої бригади, Василь Нагорний розповів про плітки, які про нього поширюють. За його словами, прокурори стверджують, що він бере гроші з військових за їхній захист.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо його допис без змін та правок:

Так, Нагорний розповів, що місцеві військові прокурори стверджують, що він беру з військових 51-ої бригади по 3 тисячі гривень за справу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: АДВОКАТ-ВОЛОНТЕР ДОПОМІГ ТИСЯЧАМ ВОЛИНСЬКИХ БІЙЦІВ

«Запам’ятайте військово-прокурорські пліткарі, з липовими «убедешними» посвідченнями, якщо Нагорний буде брати гонорари, то вони явно будуть більші 3000 грн. Це ваш рівень – рівень юридичних падальщиків, які заробляють «розводом» клієнта! До речі, на відміну від вас, я ніколи не опускався до ваших шакалиних методів, навіть тоді, коли деякі служби пропонували підібрати бідових бійців, щоб впіймати вас на хабарі. Тому, раджу, від щирого серця, сходіть до церкви, трошки відмоліться. Я ж за ваше здоров’я обов’язково свічечку поставлю!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НАМАГАЮСЯ ВИКЛИКАТИ У БІЙЦІВ ГОРДІСТЬ ЗА 51-У БРИГАДУ, – АДВОКАТ НАГОРНИЙ

ПиСи: Не витрачайте жовч, бо бійці все одно приходять, довіряючи більше рекомендаціям волонтерів, ніж прокурорам», – йдеться у повідомленні.

Снимок