Володимир: молодіжну раду очолив екс-регіонал

Максима Климюка, який у минулому очолював молодіжне крило Партії регіонів та якого підозрюють в організації поїздок на антимайдан, обрали головою ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Про це повідомляє «Вголос».

У минулому Максим Климюк очолював молодіжне крило Партії регіонів. Під час подій Революції гідності з Володимира-Волинського на антимайдан у Київ їздили автобуси з «тітушками». Саме в організації цих поїздок підорюють Максима Климюка, ‒ йдеться в публікації.

«Я заходила в автобус, який від офісу Партії регіонів їхав у Київ. У салоні стояв Максим Климюк та, певно, відмічав людей. Коли я звернулася до молодих людей з проханням не їхати на антимайдан, то на мою адресу пролунали нецензурні слова, мені показали нецензурні жести. Я шокована тим, що наша молодь обрала Максима Климюка головою молодіжної ради. Або наша молодь не цікавиться подіями, які відбулися на Майдані, або я навіть не знаю, як це пояснити. Як можна було обрати «регіонала» на цю посаду? Це абсолютна контрреволюція «регіоналів», – прокоментувала подію співголова ГО «Майдан Володимирщини» Ганна Фурман.

Нагадаємо, свого часу громадські активісти у Володимирі-Волинському оголосили в розшук осіб, які займалися організацією «антимайдану». Зокрема вказувалося, що відправкою із Володимира займався представник «Молодих регіонів» Максим Климюк.