У Луцьку бізнесмени думали, як привести до ладу парк

У Луцьку відбулася робоча зустріч бізнесменів та представників міської влади, на якій обговорили можливості для покращення благоустрою парку імені 900-річчя Луцька. Толоку у парку запланували на 16 квітня.

Нагадаємо, недавно повідомляли про те, що гендиректор «Модерн Експо» Петро Пилипюк та керівник підприємства «Волинь-зерно-продкт» Євген Дудка хочуть організувати прибирання парку 900-річчя.

Тож сьогодні керівники підприємств спільно з мером Миколою Романюком, профільним заступником Юрієм Моклицею, керівником КП «Парки і сквери Луцька» Анатолієм Трикушем та начальником відділу екології Анатолієм Галамаздою оглянули парк та вирішили, яким чином планувати роботу.

Підприємці повідомили, що зможуть залучити до прибирання близько 1000 людей та техніку. Тож надалі у міській раді мають детально переглянути схему та визначити які дерева можна рубати. Підприємці запропонували із придатних зрубаних дерев зробити лавки для парку. У підсумку вирішили розділити парк на квадрати для прибирання та поділити їх між собою. Бізнесмени запропонували працівникам міської ради теж долучитися до ініціативи.

«У цьому році багато наших працівників вирішили долучитися до акції з прибирання парку, тож нам треба було об’ємний об’єкт. Якщо Україна хоче бут європейською державою,то варто починати з себе», – зазначив Пилипюк.

Окрім того, у районі парку живе багато з працівників підприємства «Модерн Експо».

«Я, і в тому числі і наш товариш Євген Дудка теж мешкає в цьому районі», – додав Пилипюк.

Тож цього року до початку літа вирішили допомогти прибрати саме цей парк.

Попередньо прибирання запланували на 16 квітня. У парку планують вирубати старі дерева, прибрати листя та сміття і вивезти його. Бізнесмени запросили долучитися до акції всіх охочих.