Луцьким «тролейбусникам» офіційно представили директора

На комунальному підприємстві «Луцьке підприємство електротранспорту» офіційно представили директора. Ним став Ігор Грицюк, який донедавна займав посаду головного інженера.

Представили нового керівника 29 березня.

Нагадаємо, Ігор Грицюк переміг у конкурсі на посаду. На підприємстві перед колективом міський голова Микола Романюк зазначив, що зі свого боку міська влада виділила кошти для підприємства, щоправда, немає достатньої підтримки з боку держбюджету. Проте найближчим часом на підприємстві планують ремонт.

«Те, що стосується вікон, мийки, то вже проведені заміри», ‒ зазначив Романюк. Далі складуть кошторис, тож вже у середині квітня почнуть приводити умови роботи до ладу. Романюк зазначив, що порядок на підприємстві залежатиме й від колективу.

Нагадав міський голова і про кошти від Європейського банку розвитку. Їх залучать до модернізації підприємства.

Щодо конкурсу на посаду керівника, то було чотири претенденти на посаду директора. Тож, врахувавши звернення колективу, депутатської комісії, оцінки професійних якостей тощо, міському голові рекомендували кандидатуру Ігоря Грицюка. «Від сьогоднішнього дня представляю вам керівника підприємства», ‒ підсумував Романюк. Він побажав Грицюку втілення планів з модернізації підприємства та тісної співпраці з колективом. Зі свого боку Романюк пообіцяв усіляко сприяти роботі підприємства.

Ігор Грицюк подякував колективу за спільну працю та побажав максимально якісно працювати та відповідати за виконану роботу. Наголосив новий керівник і на важливості роботи, адже підприємство забезпечує інфраструктуру міста.