Лучан кличуть зранку під суд

Лучан закликають прийти під приміщення суду, коли оголошуватимуть вирок Павлу Клецю, який збив на смерть людину.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook активіст Сергій Рижков.

«Суд по Павлу Клецю закінчився . Всіх вислухали, і прокурорів і захист. Друзів-балбесів побачили (думаю, з деякими ми ще зустрінемось теж в суді). Обвинувачення і мама з татом просять 6 років… Захист умовно просить», ‒ пише Рижков.

Активіст зазначає, що на Клеця за 2015 рік складено 10 адмінпротоколів про порушення Правил дорожнього руху.

«Тільки після того, як збив 21 річного хлопця, два рази був притягнутий до адмінпорушень», ‒ підкреслює Рижков і додає: «Вирок завтра, Лесі Українки, 24, о 10:00. Прошу лучан прийти і подивитися в очі Павлу, а може і судді, як доведеться».

Нагадаємо, 21-річний лучанин Михайло Гапич 12 грудня постраждав внаслідок аварії поблизу Київського майдану й 16-го грудня помер у лікарні. Павло Клець, який був за кермом, з місця аварії зник. Свого часу журналіст Андрій Герасимчук повідомляв, що за фактом аварії не хочуть порушувати кримінальну справу, а мама загиблого пізніше переконувала, що справу затягують. Активісти вимагали проведення громадських слухань щодо резонансної аварії.

Клеця під варту не взяли, натомість він продовжував без прав їздити містом.

18 березня «Самооборона Волині» затримала Клеця, який порушив режим домашнього арешту, в нічному клубі «Голівуд». Після цього його взяли під варту.

Суд над Павлом Клецем розпочався 9 березня. Суддя у справі ‒ Ігор Ясельський.