У Володимирі відбулося «котяче» свято

У Володимирі-Волинському вперше відбулася виставка котів «Весняний  муркотун».

Про це інформує БУГ.

Учора, 27 березня, біля культурно-мистецького центру вперше у місті відбулося свято котів «Весняний  муркотун». Організував свято культурно-мистецький центр та товариство захисту тварин «Дай лапу!».

Для мешканців міста показали виставку котів, організували конкурси, квести, вікторини. Окрім того, майстри «Рукотвори Володимира» продавали свої вироби, які підготували спеціально до свята.

У конкурсі взяли участь 9 учасників. На виставці представили як породистих котів: сфінкс, британський висловухий, сіамськийі, тайський, так і непородистих домашніх улюбленців.

Журі визначали переможців у номінаціях: «Стильний кіт» (оригінальне вбрання тварини) та «Природній шарм» (природній забарвлення хутра), а звання «Весняного муркотуна» визначали гості свята. Переможці номінацій отримали цінні подарунки від спонсорів: сертифікат на 50 гривень у зоомагазині, чашки, статуетки та мило у вигляді котів, корм та іграшки для домашніх тварин.

Участь у заході взяли місцеві волонтери, зокрема Мстислав Бражніков та громадська організація «Дай лапу!» нагородили медалями юних волонтерів Сергія та Антона Чорних, Олену Каляпух та інших активістів, які на протязі літа допомагали знаходити дім для вуличних тварин.

Взяли участь у святі і діти художньої школи, які презентували свої роботи. На заході кожен охочий міг ознайомитись із виставкою «Літературних котів», яку представила дитяча бібліотека.