У Луцьку досі не розслідують резонансну аварію,‒ активісти

7 березня на пішохідному переході на проспекті Грушевського авто збило дівчину.

Дівчина залишилася жива,однак протягом 10 днів після аварії до постраждалої ніхто з правоохоронців так і не з’явився, ‒ переконують у Народному контролі Волині.

«Ми йшли з інституту, потім попрощалися з дівчатами. А далі я нічого не пам’ятаю. Отямилась лише тоді, коли везли в коридорі до палати», ‒ згадує дівчина.

Мати дівчини про аварію дізналася від поліції. Вона одразу приїхала до лікарні. «Сказали, що в неї струс мозку, розбита голова, два переломи тазу, забої ніг та спини», ‒ згадує жінка.

За словами численних свідків ДТП, відповідні протоколи поліцією були складені одразу на місці аварії, а у водія зафіксували стан алкогольного сп’яніння. Однак мати потерпілої розповіла ‒ слідчих дій щодо дорожньо-транспортної пригоди ніхто не проводив. Зате приходив сам водій – з пропозицією. «Він сказав, щоб ми написали, що не маємо до нього претензій. Мовляв, ні в чому не винен, просто їхав не в той час», ‒ розповіла журналістам мати постраждалої.

Новопризначений в.о.начальника Луцького міськвідділу поліції Олег Кічук пообіцяв, що справу доведуть до кінця. «Коли постраждала закінчить курс лікування, ми витребуємо матеріали медичної картки, і по ній судовий експерт буде проводити дослідження на ступінь отриманих ушкоджень. Якщо водій винен – він понесе покарання», ‒ заявив головний поліцейський міста. Він також запевнив, що справу візьме під особистий контроль.