Луцький політик зіграв у виставі рекетира

У Луцьку, у Міжнародний день театру, актори театр-студії «Гармидер» зіграли нову виставу.

Про це інформує Таблоїд Волині.

Аматорський театр «Гармидер» до Міжнародного дня театру презентував нову п’єсу «Не мона відержат» Людмили Тимошенко. До акторського складу окрім самих гармидерівців, увійшли непрофесійні актори, які попередньо пройшли відбір у кастингу. Серед них – помічник народного депутата Олександр Пиза, який зіграв «банкіра-рекітьора» Ріната.

Художній керівник театру Руслана Порицька наголосила, що актори мали всього «дві з половиною» репетиції, та й загалом постановка доволі нестандартна: це п’єса-читка, тому глядачі мають бути готовими до імпровізації, тож «давайте сміятися разом».

У виставі йдеться про життя родини Чмирів, які працюючи на «пилорамі» заробили статки і тепер шукають достойну пару своєму сину Едіку, якого намагається звабити збанкрутіла масажистка Ірена Свербизад, спокусившись на його багатство.

Герої п’єси спілкуються на своїй мові, у них є такі поняття як «любов на мілліон», «на автьохи заробили в Москві», «людське образованіє», «дєвкі в генделику», «чоколядка». Зі сцени звучали і показувалися всілякі непристойнощі та навіть нецензурна лексика. Також було зіграно сцену сексу після якої «було чутно бридкий чоловічий плач». Загалом вистава показує, що під маскою «європейського» життя насправді стоїть жлобство, рагулізм, якась елементарна невихованість та відсутність моралі.

Думки глядачів щодо сприйняття вистави розійшлися. Так, за словами студентки Юлії, після п’єси у неї залишилося приємне відчуття і гарний настрій.

«Цікаво було подивитися на гру аматорів, на те, як вони можуть показати себе. Багато моментів було таких, як «винос мозку» − ну там хлопці парфумами «пшикалися». Ідея долучити непрофесіоналів хороша і допомагає поширювати театр у маси», – розповіла дівчина.

Однак, інший глядач Вадим лишився незадоволеним: «чого вчать нас такі п’єси? Можливо, публіці і було весело, але я не розумію такого «мистецтва».