Луцьк у жалобі: попрощалися із бійцем Олегом Горкавчуком

У Свято-Троїцькому соборі Луцька відспівали військовослужбовця 128-ої бригади Олега Горкавчука, життя якого обірвалося у Пісках Донецької області. Попрощатися із воїном на Театральному майдані зібралося декілька сотень людей.

Прощання із воїном відбулося 29 березня.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив, що сьогодні, як ніколи треба бути дружніми та єдиними і захищати країну разом.

«Лежить тут в храмі наш з вами Герой. Не просто син своїх батьків – ми його проводжали всією громадою на війну і ми його сьогодні всією громадою проводжаємо в останню дорогу», – додав Михаїл. Згадка про бійця закарбується не лише буквами на могилі, а й у пам’яті людей, адже воїни живуть доти, поки про них пам’ятають. Владика закликав вшановувати тих, які відійшли та пам’ятати й про живих Героїв, які нині потребують допомоги.

Владці та знайомі загиблого висловили родині загиблого співчуття. Присутні не стримували сліз.

«Сьогодні трагічна звістка, яка прийшла зі Сходу нашої держави зібрала нас тут, щоб провести в останню путь Олега Горкарвчука», – розпочав мер Луцька Микола Романюк. На жаль, останні приводи зібратися на центральній площі міста сумні, от і сьогодні Луцьк прощався із ще одним захисником нашої держави.

Заступник директора Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Оксана Межова додала, що завдяки таким воїнам, як Олег Горкавчук, країна стає великою.

«Самовіддане служіння Горкавчука Олега Україні, рідному народу, є прикладом для нас усіх», – додала Межова. Вона від імені закладу висловила співчуття родині.

«Ми працювали майже 15 років, і коли спитаєш кожного, хто працює на фабриці, якою ж людиною Олег був, кожен скаже добра, щира.. Світла пам’ять про Олега залишиться в наших серцях»,-  зазначила директор –розпорядник ПРАТ «Вольньхолдинг», де до мобілізації працював Горкавчук Ольга Щербакан. Вона подякувала батькам за мужнього сина.

Пам’ять  військовослужбовця вшанували хвилиною мовчання. Після громадської панахиди жалібна процесія вирушила до села Оздів, де на кладовищі поховають бійця.

Нагадаємо, життя Олега Горкавчука обірвалося 22 березня 2016 року у селі Піски Донецької області, а 27 березня його тіло зустрічали у Луцьку.

Сьогодні, 28 березня,  у Луцьку оголошено День жалоби.