У Шацьку розпочалися вибори

Сьогодні у Шацькій об’єднаній територіальній громаді – вибори.

Про це повідомляє Офіс реформ у Волинській області.

На перші вибори депутатів Шацької селищної ради Шацької селищної об’єднаної територіальної громади та Шацького селищного голови з бюджету виділено 232,3 тисяч гривень.

Вибори у Шацьку завершить процес створення об’єднаної громади і вона перейде на прямі відносини з державним бюджетом, отримає додаткові ресурси та повноваження, сформує власні виконавчі органи і зможе нарешті почати активно розвивати свою територію.

До складу об’єднаної територіальної громади увійшли, окрім самого Шацька, Самійличівська та Прип’ятська сільські ради.

Нагадаємо, що у березні-квітні 2016 року перші місцеві вибори призначено у 13 об’єднаних територіальних громадах. Таким чином процес добровільного об’єднання завершать ще близько 50 місцевих рад.

Додамо, що ЦВК призначила на 27 березня та 24 квітня 2016 року перші вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 13 об’єднаних територіальних громадах різних регіонів.

Зауважимо, що 25 жовтня 2015 року перші місцеві вибори пройшли у 159 об’єднаних територіальних громадах (загалом об’єдналися близько 800 місцевих рад). Зараз вони самостійно формують свої бюджети, готують програми розвитку своїх територій та інвестиційні проекти.