У Луцьку зустріли тіло воїна Олега Горкавчувка

До Луцька привезли тіло загиблого на Сході бійця 128-ої бригади Олега Горкавчука. Тіло воїна на в’їзді в Луцьк зустріли понад п’ятдесят активістів «Самооборони Волині», «Автомайдану України», «Автомайдану Волині» та небайдужих лучан.

Автомобіль, у якому везли загиблого бійця, супроводжувала машина патрульної поліції. Біля знака про в’їзд у Луцьк до колони приєдналися понад 20 автомобілів. Процесія проїхала центром міста, тіло бійця доставили до Нижнього храму Свято-Троїцького собору, де вже зібралися рідні та  декілька десятків лучан, які прийшли віддати останню шану захиснику України.

Заступник командира роти 128-ої бригади Олександр Троценко, який супроводжував тіло Олега Горкавчука, розповів, що воїн загинув від пострілу. Військовослужбовець саме перебував на пості.

«Він загинув на опорному пості у селі Піски, за триста метрів від Донецького аеропорту», – додав Троценко.

Відспівають бійця завтра, 28 березня, у Свято-Троїцькому храмі. Об 11 годині розпочнеться заупокійний молебінь, о 12-тій відбудеться громадська панахида на Театральному майдані. Поховають воїна на кладовищі у селі Оздів.

Нагадаємо, Олег Горкавчук носив звання старшого солдата, був стрільцем 128-ої окремої гвардійської гірсько-піхотної Закарпатської бригади. На військову службу був призваний по мобілізації 28 квітня 2015 року.

28 березня у Луцьку оголошено Днем жалоби.