100 днів роботи патрульних: враження лучан

Сьогодні, 27 березня, виповнюється 100 днів від початку роботи патрульної поліції в Луцьку.

Про це йдеться на сторінці служби у Facebook.

Прес-служба патрульних підготувала відеоролик з думками лучан про роботу нових поліцейських з нагоди 100-го дня роботи правоохоронців.

Так, у ролику знялися волонтерка Юлія Євпак, адміністратор книгарні «Є» у Луцьку Ганна Луцюк,тренер-викладач патрульних, психолог Антоній Мельник, волонтерка Неоніла Головатська, депутат Луцької міської ради Тарас Шляхтич, священик та брат загиблого на Майдані Героя Василя Мойсея Роман Мойсей, головний редактор інтернет-видання «Район. Луцьк» Ірина Новосад, журналістка Марія Доманська, головний методист Волинської бібліотеки для юнацтва Оксана Романюк, самооборонівець Олександр Ніколайчук та радіоведуча Вікторія Жуковська.

«У першу чергу, вітаємо їх (патрульних, – ред.) і бажаємо терпіння та натхнення. Вітаємо лучан та волинян, бажаємо мати силу волі, щоб змінювати систему та змінюватись самим», – йдеться у дописі.

27 березня – рівно 100 днів роботи патрульної поліції в ЛуцькуЗ цієї нагоди підготовлено відеоролики з думками авторитетних лучан про патрульну поліцію та побажаннями новим працівникам поліції.У першу чергу, вітаємо їх і бажаємо терпіння та натхнення.Вітаємо лучан та волинян, бажаємо мати силу волі, щоб змінювати систему та змінюватись самим.Висловлюємо щиру вдячність героям цього відеоролика, які щиро та відверто поділились думками про патрульну поліцію: Юлія Євпак, Ганна Луцюк, Антоній Мельник, Неоніла Головатська, Тарас Шляхтич, Роман Мойсей, Ірина Новосад, Марія Доманська, Оксана Романюк, Олександр Ніколайчук, Вікторія Жуковська.Другий відеоролик – уже завтра.Дякуємо за довіру.Ми не підведемо!#lutskpolice #патрульнаполіція

Publié par Патрульна поліція Луцька sur samedi 26 mars 2016