У Луцьку попрощалися із Героєм Романом Луцюком

У Свято-Троїцькому соборі Луцька відслужили заупокійний молебень за айдарівцем Романом Луцюком. Опісля відбулася громадська панахида на Театральному майдані, після чого воїна супроводили та поховали на Алеї почесних поховань на кладовищі у Гаражджі.

Похорон відбувся 26 березня.

Попрощатися із бійцем, якому так і не вдалося вилікуватися, прийшли декілька сотень лучан. У руках людей – живі квіти,а на очах – сльози.

Слова співчуття різним виголосили владці та побратими Героя. Митрополит Луцький та Волинський Михаїл наголосив, що ми стоїмо на правильній дорозі.

«Чому хороші, чому найкращі йдуть від нас? Я думаю, щоб там, на небесах, свідчити про ту правду і неправду, яка є на землі», – зазначив Михаїл. Тому найкращі йдуть першими.

Нардеп та командир 2-ої роти батальйону «Айдар» Ігор Лапін розповів, що мав за честь служити разом із такими бійцями, як Роман Луцюк. Він пригадав бій, у якому Луцюк отримав своє перше поранення.

«Нам з честю треба тримати славетне ім’я хлопців, які нас відстоювали у боях», – сказав Лапін.

Голова спілки воїнів АТО Волині Олег Твердохліб пригадав, що Луцюк був надзвичайно скромним та водночас відважним воїном та чудовим другом.

Директор Шклінської середньої школи Майя Долінська сказала, що для всіх, хто знав Романа, він лишиться великою людиною та справжнім патріотом. А подвиг бійця – зразок для виховання майбутнього покоління справжніх українці.

Світлу пам’ять земляка, який віддав життя за свободу України, вшанували хвилиною мовчання.

Опісля траурна процесія вирушила до Гаразжджі, на цвинтар поїхала понад сотня людей. Там Героя провели в останню путь молитвами, гімном, та автоматною канонадою у повітря.

Нагадаємо, тіло Романа Луцюка доставили на Волинь сьогодні,  26 березня.