За чуже життя волинянин заплатив власним здоров’ям

За порятунок незнайомця 33-річний волинянин заплатив своїм здоровʼям, і тепер потребує негайної допомоги, щоб врятувати власне життя.

Про це пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Жахлива історія мешканця села Лище Луцького району Вадима Дудки розпочалася місяць тому. Тоді, їдучи машиною додому, він навіть і не підозрював, що допомога незнайомцеві обернеться каліцтвом на все життя. Посеред дороги лежав п’яниця. Вадим, побачивши його, аби не наїхати та врятувати життя, вивернув кермо.

А далі, розповідає дружина постраждалого, все як у тумані… Некерований бус стрімко пролетів шістьма секціями паркану, зупинившись лише після блискавичного зіткнення зі стовпом.

У ДТП він отримав три переломи хребта, після чого півтора тижня був у реанімації.

«Зараз Вадим перебуває на лікуванні у комунальному закладі «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2». Допомагає уся родина і небайдужі люди. Лікарі кажуть, що шансів у Вадима на те, що він буде ходити, неабияк мало. Проте є шанс, що чоловік зможе сидіти. А для цього в хребет медики встановили імплантат. Перший не прижився, встановили другий, поки справи йдуть не зовсім добре. Якщо за півтора тижні він не приживеться, то, кажуть лікарі, потрібно замовляти імпортний», – розповідає дружина Вадима Наталія Дудко.

Втім, вже зараз на лікування сім’я витратила понад 60 тисяч гривень і щодня чоловікові вводять препарати вартістю 1,5-3 тисячі гривень.

Кошти вже закінчуються, каже дружина, кредитів набрали дуже багато, сімʼя у відчаї та просить допомоги усіх небайдужих.

Дружина Наталія Дудко розповідає, що оформила на своє ім’я нову картку в «ПриватБанку», куди можна надіслати гроші для лікування чоловіка: 5168 7555 1805 8009. Жінка сердечно благає допомогти врятувати близьку і кохану людину.

IMG_9991