Романюка просять розібратися із торгівлею алкоголем вночі

Активіст «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук звернувся до міського голови Миколи Романюка з тим, аби той розібрався із торгівлею алкоголем вночі у місті.

Про це Ніколайчук написав у себе на сторінці у Facebook.

Активіст розповів про спільний рейд представників Луцької міської ради, муніципальної поліції, поліції Луцька та «Самооборони Волині».

«…Був магазин «Продукти на Рівненcькій», вул. Сагайдачного, 1а, Михайла Михайловича, що любить розповідати про «друга вашого друга» Петра Петровича (цитата Муковоза І. В., який, будучи начальником міськвідділу, як головний правоохоронець міста, та член місквиконкому не мав важелів впливу на постійного порушника). Алкоклієнтів там, як завжди, люблять. На рішення ЛМР «кладуть». Працюють без встановленого режиму роботи. Штрафи згідні сплачувати хоч щодня, щоб споювати УБДшників. Так-так, мініконфлікт виник із чоловіком з черги, що «мєсний», що «воював за вас тут усіх», а зараз, серед ночі, йому дуже потрібно випити ще, бо попереднє випите не тримає вже. На пропозицію «по душам» поспілкуватися зранку не пристав ‒ зранку «аватару» на роботу», ‒ йдеться в дописі.

«Далі ‒ славнозвісна «Цукерочка», що за драмтеатром та перед Окружним адмінсудом. Шляхом створення біди для інших дітей, пані продавець заробляє для навчання своїх. Там все стабільно: для власника магазину Людмили Ярославівни, зі слів її представника, рішення Луцької міської ради ‒ не указ. Органи місцевого самоврядування ‒ то нікчемний рудимент. Як і їх рішення», ‒ продовжує Ніколайчук.

Тож, активіст звернувся до Миколи Романюка, аби той розібрався із ситуацією.

«Публічно звертаюся до Вас, то може є механізми, щоб цю пані позбавити права орендувати земельну ділянку та демонтувати ту її собачу будку. Хто у домі хазяїн? Місцева влада чи цинічні порушники норм законодавства та моралі. Невже не можна показово з кимось одним «розібратися», щоб іншим було зась?» ‒ пише він.