На Волині відкрили новий дитячий табір

У Луцьку представили Волинський обласний центр військово-патріотичного виховання «Волинська січ».

Про це повідомляє Волинська правда.

Презентація відбулася учора, 23 березня, у Молодіжному центрі Волині.

Волинський обласний центр військово-патріотичного виховання «Волинська Січ» розташований у селі Городилець Турійського району. Як розповів керівник центру Сергій Дружинович, його головними напрямками роботи є підготовка юнаків до служби у лавах ЗСУ, Нацгвардії та інших силових підрозділах України,патріотичне та фізичне виховання молоді, організація військово-спортивних ігор, тренувань, польових виходів, туризм, заняття рукопашним боєм та інші подібні заходи.

Щорічним проектом центру є літній табір «Волинська Січ», який вже 15 років проводиться на узбережжі озера Світязь поблизу села Пульмо Шацького району. Відпочинок у ньому розрахований для юнаків та дівчат від 10 до 16 років і включає військовий туризм, заняття з рукопашного бою, вогневої підготовки, військового туризму та загальної фізичної підготовки, та навіть катання на квадроциклах.

«Там діти кожних два дні проходять ніби етапи історії українського війська – від княжих часів із луками, мечами і щитами, через козацьку добу, УПА і до сучасності», – розповів Сергій Дружинович. Для відпочинку, як пояснив він, від батьків приймаються благодійні внески.

Дружинович також розповів, що одним із напрямків діяльності центру буде і надання послуг. «Не завжди спонсори можуть надавати допомогу, і їм зараз самим важко. Отож, окрім планових заходів, ми можемо надавати послуги – хочуть люди у пейнтбол «пострілятись», щоб куліш їм зварили – заплатіть гроші і це забезпечимо. Тобто ми, громадські організації, також повинні і заробляти», – пояснив він.

Сергій Дружинович

Сергій Дружинович