Комісія Луцькради ‒ проти проросійських артистів

Регламентна комісія Луцькради підтримала пропозицію про заборону проведення у Луцьку концертів артистів, які у час війни виступають у Росії та здійснюють там бізнесову діяльність.

Про це йшлося 25 березня під час засідання комісії.

Отож, депутати розглядали можливість заборони виступів гуртів, які виступають у Росії у час війни та заробляють там кошти. Депутати нагадали, що у Луцьку саме запланований концерт Насті Каменських та Потапа.

«У нас в найближчому майбутньому вже запланований концерт таких горе-артистів», ‒ нагадав голова комісії Микола Федік.

За його словами, артисти які «плазують» перед ворогом, не повинні виступати у Луцьку. Він повідомив, що петиція про заборону концерту набрала 321 голос з 300 необхідних. На ім’я міського голови надійшли численні звернення з проханнями заборонити такі заходи.

Враховуючи резонанс, який спричинила реакція громадськості та активістів, вирішили пропонувати забороняти виступи, які «принижують нас як громадян».

Також Федік нагадав, що у Луцьку – дні жалоби через загибель військових, а тим часом проросійські артисти збираються на виступ до Луцька. Водночас депутати наголосили на необхідності розробки механізму заборони та складання списку з артистами, які виступають у Росії.

Депутат Артем Запотоцький зазначив, що, на жаль, цей перелік збільшується. Тож депутати рекомендують сесії заборони концерти таких артистів та не дозволити надавати майданчики для виступів.