Волинянам, які «донесуть» на злодіїв трансформаторного масла, дадуть 10 тисяч

Волинянам, які розкажуть хто краде трансформаторну оливу, обіцяють дати фінансову винагороду.

Про це повідомляє Слово Волині.

Таку інформацію оприлюднили сьогодні, 24 березня, під час засідання Антикризового енергетичного штабу.

Заступник директора з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитро Іванов повідомив, що через часті випадки зливу трансформаторної оливи на підприємстві вирішили винагороджувати волинян, які повідомлять про ці крадіжки і вина крадіїв, на яких вони вкажуть, підтверджена. Таким мешканцям області давали близько тисячі гривень.

Втім, голова ОДА Володимир Гунчик переконаний, що цієї суми недостатньо, щоб попередити злочини.

«Ніхто не буде допомагати вам за тисячу гривень, не жаднічайте. У вас вкрали 4,5 тисячі літрів масла, збитки – сотні тисяч гривень. Дайте людям 10 тисяч», – наголосив губернатор.

Також посадовець попросив повідомити про винагороду сільським та селищним головам, аби ті в свою чергу розповіли про це селянам.

«Якщо не дати цих грошей, наслідки можуть бути ще гірші. У вас вже злили більше, ніж на 100 тисяч гривень масла, плюс пошкодження станцій. Треба зловити, хоча б одного крадія, і тоді ці 4,5 тонни масла ми повісимо на нього», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Володимир Гунчик вважає, що в області діє організована група, яка зливає оливу, адже злочини скоюються лише у певних районах.

Окрім цього, керівник виконавчої гілки влади вважає, що винагороджувати потрібно й правоохоронців, які впіймали крадіїв та довели їх вину.

Нагадаємо, що до боротьби із крадіжками трансформаторного масла в ОДА пропонують залучити активістів, які «переймаються долею бурштину, лісу та піску».