Шахраї дедалі нахабнішають, – волинська поліція

Незважаючи на постійні застереження поліції, волиняни і далі стають жертвами шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час купівлі товарів за оголошеннями через Інтернет, а також від телефонних спритників.

Про це повідомляє волинська поліція.

Лише за один день – 23 березня – до правоохоронців надійшло десять повідомлень від ошуканих мешканців. Зокрема п’ять з них стосувалися обману покупців через мережу Інтернет. Шахраї ошукали людей на понад 130 тисяч гривень.

Зокрема до Нововолинського відділу поліції звернулася 41-річна місцева мешканка із заявою про те, що 21 березня невстановлена особа шахрайським шляхом під приводом продажу цигарок через мережу Інтернет видурила у неї майже 30 тисяч гривень. Кошти потерпіла переказала через термінал самообслуговування у Нововолинську.

Майже 21 тисячу гривень втратила одеситка. Жінка через Інтернет мала намір придбати спортивне взуття. Гроші переказала, а товар не надіслали. В такий самий спосіб шахраї ошукали двох ковельчан, які хотіли придбати ноутбук та запчастини до трактора. Чоловіки втратили по майже 2,5 тисячі гривень.

Майже на 40 тисяч гривень ошукали шахраї одне із волинських підприємств на купівлі металевих труб.

Поліція звертає увагу, що шахраї вдаються до різноманітних хитрощів. Вони видають себе за продавців товарів і просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар. Однак, після отримання коштів безслідно зникають. Намагаються шахраї також під різними приводами дізнатися конфіденційні дані банківських карток людей з яких потім знімають кошти.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян бути уважними. У випадках надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, одразу повідомляти поліцію за номером телефону «102».