Ремонт дороги біля Нововолинська: асфальт у калюжу

Дивну «методику» ремонту шляхів демонструють автодорожні дороги на Волині. Поблизу Нововолинська зазнімкували, як робітники просто висипають та виливають будматеріали у калюжі.

Про це повідомляє видання Буг.

Застосування такої «методики» зафіксував депутат Володимир-Волинської райради Павло Пилипюк на в’їзді у Нововолинськ.

Обранець громади зупинився біля місця проведення робіт та запитав у майстрів, хто дав їм вказівку так марнувати бюджетні кошти. На що отримав потік хамства та пропозицію задати свої питання Порошенку.

«Питань до Президента, звісно, багато, однак за ремонт місцевих доріг він не відповідає. Далі автодорівці поцікавилися: навіщо мені це треба і яке мені діло як і куди витрачаються закуплені за кошти місцевих чи районних бюджетів матеріали. Потім порадили їхати від гріха подалі», – розповів Пилипюк.

Проблема ця не нова і для Володимира-Волинського. Близько місяця тому на виїзді з міста в сторону Ковеля заямкували дорожнє полотно. «Метода» та сама – в болото та воду. На цей час на місці ремонту – знову ями.

Аби хоч якось впорядкувати контроль над якістю ремонту доріг у Володимир-Волинському районі, а, як наслідок, і проконтролювати куди йдуть бюджетні кошти, голова райради Роман Гук зініціював створення спеціальної комісії.

«Комісія складатиметься приблизно із 8-10-ти депутатів. Механізм контролю передбачається наступний: керівництво місцевого автодору скидатиме графік ремонтних робіт на тиждень голові комісії. Відповідно, депутати розподілятимуть між собою зони відповідальності, виїжджатимуть на місця та контролюватимуть процес», – розповів Гук.