Луцьким тролейбусникам дали заборговану платню

Вперше за 19 років на Луцькому підприємстві електротранспорту повністю погашена заборгованість із заробітної плати.

Про це повідомляє міськрада.

За словами директора ЛПЕ Ігора Грицюка, станом на 24 березня підприємство не боргує перед своїми працівниками. Заробітна плата виплачена включно за лютий цього року. «Такого не було 19 років, щоб підприємство не боргувало своїм працівникам. Сьогодні ж ні затримки заробітної плати, ні її заборгованості на підприємстві немає», – зазначив Грицюк.

Також він нагадав, що у попередні роки з Державного бюджету надходила компенсація за перевезення пільгових категорій громадян. Цьогоріч, коштів на ці цілі не передбачили у головному фінансовому документі України.

Тож у Програмі соціального захисту населення міста Луцька на 2016-2020 роки передбачено 20 мільйонів гривень на відшкодування Луцькому підприємству електротранспорту послуг з перевезення пільгових категорій громадян.

Таке рішення дало позитивний результат, підприємство електротранспорту у березні цього року отримало з міського бюджету 3,2 мільйона гривень, що й дало можливість вперше за багато років повністю погасити заборгованість перед трудовим колективом.