Нововолинськ: землі бійцям дають «під містом»

Упродовж минулого року із заявами про виділення земельних ділянок до представників влади Нововолинська звернулося 244 учасники бойових дій на сході.

Причому, 227 заяв надійшло до Головного управління Держгеокадастру області, 17 – до Нововолинської міської ради, ‒ пише Місто вечірнє.

Головне управління Держгеокадастру надало 227 дозволів на розробку проектів землеустрою. Ще 12 дозволів надала міськрада. Решту 5 заяв розглянули на сесії, яка прийняла рішення взяти їх до відома та повернутись до розгляду після розробки містобудівної документації, в результаті якої сформують нові земельні ділянки, передбачені для житлової забудови. Також проведуть аналіз стану використання земельних ділянок, які виділяли мешканцям раніше і не використовуються. Ще 4 проекти депутати планують розглянути на черговій сесії міської ради.

Держгеокадастр затвердив 107 проектів землеустрою, передавши ці ділянки у власність учасникам АТО. У Нововолинську розробили ще 36 проектів землеустрою, із яких 29 подали на затвердження депутатам. Більше половини цих ділянок знаходиться на території ближніх сільрад, оскільки, як стверджують у міськвиконкомі, в Нововолинську зараз немає вільних земель комунальної власності.

Правда, дехто з демобілізованих військовослужбовців нарікає на те, що ділянок, мовляв, немає лише для них, а для «своїх людей та наближених до влади», вони знаходяться.

Нині в розробці ‒ 84 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Морозовичівської сільської ради. Всього земельних ділянок у місті гірників уже отримали 115 учасників бойових дій.