Нові теплові пункти лучани отримають за рік

Індивідуальні теплові пункти, які у Луцьку мають поставити за кошти гранту Європейського банку розвитку, розпочнуть встановлювати влітку 2017-го року. До цього часу проведуть підготовчі роботи та тендери для визначення виконавця робіт.

Про це повідомили 24 березня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Голова депутатської комісії Андрій Козюра нагадав, що за кошти гранту, який виграла Луцька міськрада, у частині будинків міста мають встановити індивідуальні теплові пункти. КП «Луцьктепло» вже відправило на ім’я міського голови лист із проханням привести до належного стану підвали будинків та отримати технічну документацію, необхідну для встановлення ІТТ.

Головний інженер КП «Луцьктепло» Володимир Біньковський повідомив, що до червня мають зібрати всю інформацію про будинки у 33-му і 40-му районах, де планують встановити ІТП. Опісля підготують документацію на проведення тендеру, який запланований на вересень –жовтень. Після визначення переможця виготовлять проектну документацію.

Безпосереднє ж встановлення індивідуальних теплових пунктів планують розпочати у червні 2017-го року.

За словами Біньковського, такий графік затверджено Європейським банком. Водночас Козюра нагадав, що ІТП мали бути встановлені ще у 2016 році. Лучани часто запитують на зустрічах у депутатів, коли ж будуть встановлювати ІТП. На це депутати не можуть дати конкретної відповіді. Водночас Біньковський додав, що графік встановлення дійсно змістився на понад рік, проте не з вини «Луцьктепла». «У нас питання в часі», ‒ наголосив Козюра.

Біньковський відповів, що швидше, ніж в червні, процес однаково не розпочнеться. Водночас він додав, що черговість встановлення ІТП у будинках, які є у списку, не зміниться. Якщо ж лучани таки не дочекаються на встановлення ІТП за грантові кошти і встановлять їх самі, то кошти перерозподілять.