Назвали першого кандидата на посаду головного податківця Волині

Громадська рада при Управлінні Державної фіскальної служби України у Волинській області пропонує свою кандидатуру на посаду керівника структури.

Про це стало відомо сьогодні, 24 березня, під час засідання громадської ради при Управлінні ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про переведення Олександра Юристовського до Львівської ДФС. На Волині він працював у статусі виконувача обов’язків із серпня 2015 року.

Попри те, що інформація про його переведення з’явилася лише сьогодні, громадська рада при ГУ ДФС Волині вже озвучила власну кандидатуру. Зокрема, за словами голови комісії з кадрових питань, яка діє при раді, Василя Дутка, на Волині останніми роками постійно намагаються призначити керівниками фахівців з інших регіонів. Однак, мовляв, чомусь вони надовго тут не затримуються. Тож громадська рада пропонуватиме на посаду очільника обласного управління ДФС волинського фахівця.

«Пропонуємо таки призначити на посаду начальника ДФС волинянку, а не «гастролерів». На цю посаду ми рекомендуватимемо начальника Луцької ОДПІ Світлану Савчук», – зауважив Дутко.

За словами голови комісії з кадрових питань, жінка вже не перший рік працює в податкових органах і від 2013 року очолює податкову інспекцію. Її знають як хорошого фахівця і принципову людину.

Таким чином, члени громадської ради одноголосно підтримали пропозицію надіслати Державній фіскальній службі України, зокрема Роману Насірову, звернення громадської ради при ДФС Волині з проханням внести Світлану Савчук у перелік кандидатів на посаду очільника регіонального управління.

Разом із тим, голова громадської ради Володимир Цибульський зауважив, що днями був у Києві і мав нагоду поспілкуватись з головою ДФС України. Тож він при нагоді запропонував Роману Насірову призначити Світлану Савчук начальником ГУ ДФС у Волинській області.