На Волині – конфлікт між селянами та фермером

Конфлікт навколо земель запасу може спалахнути у селі Тельчі у Маневицькому районі.

Про це пише громадський активіст Михайло Шелеп у соціальній мережі Facebook.

Шелеп зазначає, що в селі Тельчі Маневицького району тривають «розбірки» між селянами та типу фермером за участі представників «Правого сектору»

«За словами селян, фермер Новак Володимир Оксентійович та його брат Вячеслав заволоділи землями, які раніше люди використовували для пасовищ. Це вважаються землі запасу», – пише активіст.

Вони огородили цю територію та мали намір використовувати у своїх цілях. Законних підстав на це вони, за словами людей, не мали. Селяни вирішили дати відсіч і знесли огорожу.

Наступного дня для вияснення ситуації та на підтримку фермера у село приїхали люди у військовій формі, які представились членами ДУК «Правий Сектор».

«До бійки не дійшло та назріває серйозний бунт. Селяни у розпачі і залякані, а найгірше, що не знають до кого звертатись за допомогою, бо кажуть, що цей підприємець «купив» усіх в районі», – зазначив Михайло Шелеп.

Він додав, що 27 березня планують провести в клубі села Тельчі Маневицького району загальні збори селян, щоб спільно вирішити, як діяти далі, до кого звертатись щодо неправомірних дій недобросовісного «фермера».

«Якщо у представників ПС є підтвердження, що там дійсно були їх люди – прошу про коментар ситуації», – написав активіст.