Ми не ремонтували дороги, – комунальник про «ремонт» калюжі на Федорова

Директор ЖЕКу №11, працівники якого засипали калюжу на вулиці Федорова щебенем, пояснив, що комунальники не ремонтували дорогу, а лише вимощували вибоїну на вулиці залишками щебеню.

Про це повідомили 24 березня під час засідання архітектурної комісії.

Депутат міської ради Костянтин Петрочук розповів, що звернувся із запитом, щоб дізнатися про роботи, які виконували працівники ЖКП, буквально закидаючи щебінь у калюжу. Також він вимагав знайти і покарати винних. Проте у відповіді директора ЖКП №11 він не побачив жодної конкретики і назвав відповідь відпискою «Було вимощено глибоку вибоїну на проїжджій частині», – процитував частину відповіді Петрочук.

Однак, депутат бачив цю ситуацію не так: «там не вимощували вибоїну, там закидали калюжу», – прокоментував член комісії. Він нагадав, що у зверненні просив знайти та покарати винних. У відповіді він цього не побачив.

Директор ЖКП №11 Станіслав Патайчук розповів, що працівники не проводили ремонту дороги, а лише засипали стару калюжу зібраним після зими щебенем.

«Зимою в нас є зимове прибирання – посипання щебеневою сумішшю»,- розпочав Потайчук.

Весною двірники змітали щебінь, а потім зібрали на трактор та збиралися відвезти у Брище. Проте на виконкомі озвучили проблему з калюжею, той її вирішили засипати.

«Я проїжджої частини ніколи не ремонтував і не ремонтую», – додав Станіслав Потайчук. Тож негативним моментом було лише те, що щебінь насипали у калюжу.

«Хотіли як краще, а вийшло, як завжди», – підсумував директор ЖКП та пообіцяв дати депутату більш детальну відповідь.