Луцькі депутати хочуть «докопатися до істини» в проблемній спортшколі

Депутати Луцькради клопотатимуть до управління освіти щодо проведення дня депутата у ДЮСШ №2 у формі дня відкритих дверей, щоб мати змогу поспілкуватися із батьками дітей та перевірити інформацію про наявність у школі сауни, яку нібито використовують для потреб приватних осіб.

Про це стало відомо 24 березня під час засідання комісії Луцькради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

За словами голови комісії Наталії Бунди, вона була дуже здивована інформацією про сауну у ДЮСШ №2. «Директор школи дуже нефахово відповідав на деякі питання», ‒ додала Бунда.

За її словами, під час доповіді директор ДЮСШ №2 зазначав, що ремонти роблять за кошти «батьків-спонсорів», а згодом заперечив, що батьки допомагають робити ремонт. Тож депутати хочуть «докопатися до істини».

«Наші виїзди по комунальних закладах не багато варті без можливості поспілкуватися з батьками. Я думаю, у них є багато питань», ‒ додав член комісії Андрій Авраменко.

За словами керівника комітету з фізичної культури та спорту Юрія Волинця, батьки вітатимуть таку пропозицію. За його словами, під час попереднього засідання виконкому батьки хотіли прийти і висловити свою позицію щодо певних питань. Тому день депутата запланували на післяобідню пору 29 березня.