Луцьк: показали оновлені кабінети пологового

Міський голова Луцька Микола Романюк оглянув відремонтоване приміщення жіночої консультації.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Сьогодні, 24 березня, головний лікар комунального закладу «Луцький клінічний пологовий будинок»  Михайло Токарчук провів меру та його заступнику Андрію Киці екскурсію оновленими приміщеннями та розповів про виконані роботи.

Так, за словами Токарчука, у приміщенні повністю замінили системи електроживлення та водопостачання, встановили нові світильники, вимикачі, розетки, умивальники, вентилятори, замінили вікна та двері, оновили штукатурку стін, сконструювали підвісні стелі, облицювали стіни та  підлогу плиткою. Усього на ремонт витратили 1 262 000 гривень.

Керівник ТзОВ «Житлобуд-2», фірми, яка ремонтувала родом, Леонід Стефанович розповів, що роботу виконали практично за два місяці.

Міському голові сподобалося побачене. За його словами, роботи виконані якісно.

Романюк наголосив, що Луцький клінічний пологовий будинок надає послуги не лише лучанкам, а й мешканкам інших населених пунктів. Тут щороку збільшується кількість пологів.

Окрім того мер пообіцяв, що цього року відремонтують ще один поверх приміщення жіночої консультації, якщо не виникне непередбачуваних обставин.