У луцьку спортшколу їде перевірка

Сауна ДЮСШ №2 використовується для потреб приватних осіб, наближених до керівника закладу, а з дітей за тренування збирають гроші, – стверджує член виконкому Луцької міськради Роман Бондарук.

Такі звинувачення на адресу керівника ДЮСШ №2 Валерія Панчука прозвучали під час засідання міськвиконкому сьогодні, 23 березня, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, Бондарук під час звіту про діяльність ДЮСШ № 2 переконував, що з батьків вихованців за участь в секціях збирають внески у «фонд школи». Крім того, він переконує, що йому відомі факти, що в сауні задарма паряться керівники комунальних закладів міста.

Нагадаємо, ДЮСШ № 2 не перший рік стає об’єктом конфліктів. Так, у 2014 році там стався конфлікт зі спортсменами-дзюдоїстами, який вдалося зам’яти. Того ж року батьківський комітет спортшколи скаржився, що до їх чад приходять педагоги на підпитку, а окремим дітям взагалі незаконно відмовляють у навчанні.

Також в школі конфлікт через оренду тренажерного залу. А підприємець, який орендує приміщення, переконують члени виконкому, завдав збитків школі.

Проте на захист Валерія Панчука виступив заступник міського голови Андрій Киця, який переконував, що очільник школи – хороший господар.

Урешті, заслухавши звіт про роботу ДЮСШ № 2, члени міськвиконкому вирішили створити робочу групу для перевірки фактів, озвучених під час засідання.