У Луцьку хочуть заборонити концерти українських артистів, які виступають в Росії

У Луцькій міськраді зареєструвала проект рішення «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, приймають участь у різних інших розважальних заходах на території РФ під час російсько-української війни».

Ініціатор проекту фракція ВО «Свобода», – повідомили у прес-службі політсили.

Проектом пропонується заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, приймають участь у різних інших розважальних заходах на території РФ під час російсько-української війни.

«В умовах російсько-української війни частина українського шоу-бізнесу зайняла проросійську позицію і продовжує робити спільний бізнес з країною-окупантом. Вони беруть активну участь у відзначенні російських імперських дат, пропагують російський імперський світогляд та сприяють русифікації українського інформаційного простору. Заробляти гроші в країні, яка веде війну проти українського народу, розважати громадян та військових держави, котра окупувала частину українських територій, котрі вбивають українців, є неприпустимо. Така аморальна позиція представників шоу-бізнесу провокує справедливе обурення серед українських громадян. Адже шоу-бізнес – це професія, яка активно впливає на формування суспільної свідомості населення, визначає цінності та уподобання. В результаті проведення таких заходів та виступів є ризик виникнення заворушень, актів громадського спротиву, фізичного насильства та порушення громадського порядку», – зазначено у пояснювальній записці до проекту рішення», – йдеться в проекті.

Відзначимо, що на 18 квітня в Луцьку запланований концерт Потапа і Насті Каменських, які під час російсько-української війни активно виступають у Росії.