На Волині обіцяють зробити якісну «львівську» дорогу

У 2016 році на Волині планують якісно відремонтувати 60 кілометрів відрізку дороги «Луцьк-Львів» та 8 кілометрів об’їзної дороги навколо Луцька. Якщо ж вистачить грошей, можна ремонтувати й інші, зокрема до прикордонного Устилугу.

Про це йшлося під час виїзної наради щодо будівництва дороги безпосередньо на узбіччі траси «Луцьк-Львів» біля села Шклинь у середу, 23 березня.

За словами голови ОДА Володимира Гунчика, нині на спецрахунках адміністрації для ремонту доріг завдяки додатковим надходженням митниці вже накопичилося майже 200 мільйонів гривень. Саме за рахунок цих коштів вже почали ремонтувати дороги.

Зокрема 23 березня журналістам та чиновникам показали відрізок дороги, за ремонт якої відповідає «Луцькавтодор-сервіс». Йдеться про 7 кілометрів дороги. Середня вартість ремонту одного кілометра разом із облаштуванням узбіч, встановленням вуличного освітлення в межах населених пунктів та іншими витратами становить 6,7 мільйона гривень. На ділянках підсилення загальна «товщина» дороги становитиме 19 сантиметрів, а в місцях, де просто проводитимуть вирівнювання – 11.

Також проектанти та підрядники обіцяють, що після виконання робіт вода після дощу «стояти» на дорожньому полотні не буде. До слова, верхній шар покриття планують робити із полімер-модифікованого бітуму, що, за словами посадовців, можна назвати новинкою в практиці ремонту доріг на Волині.

У нововстановлених та замінених ліхтарях вирішили встановлювати LED-лампи, на які дії гарантія до 70000 годин за умов правильного використання.

А щоб водії не заважали нормально проводити роботи, голова ОДА Володимир Гунчик через раду оборони області хоче доручити поліції виділити екіпаж для патрулювання ділянки ремонту.

До слова, також журналісти висловили пропозицію замінити в’їзний знак на межі Волинської області в рамках ремонтних робіт. Гунчик пообіцяв посприяти проведенню конкурсу на найкращу ідею такого знака. А завершити роботи щодо ремонту волинської ділянки планую у вересні. Однак все залежить від погоди та вчасності фінансування, – визнають генпідрядники.