Луцьк: ветерани УПА «за» пам’ятник Бандері біля РАЦСу

Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура виступило проти зміни місця будівництва пам’ятника Степану Бандері у Луцьку.

Про це йдеться у заяві братства.

У Братстві ветеранів ОУН-УПА пропозицію змінити місце для встановлення пам’ятника Бандері назвали маніпуляціями. Мовляв, це загрожує спланованим зривом будівництва монументу.

«Зараз у місті штучно нагнітається думка з перенесення місця будівництва пам’ятника. На превеликий жаль, до цього причетні окремі місцеві діячі та політики, які маскуються під псевдопатріотичними гаслами, а насправді – використовують їх у своїх корисливих цілях», – йдеться у заяві.

Ветерани УПА стверджують, що процес встановлення монумента Бандері в Луцьку постійно гальмувався.

«Тому закликаємо депутатів Луцької міської ради припинити непотрібні спекуляції і проявити історичну, патріотичну відповідальність перед нащадками та керуватись здоровим глуздом. Ми просимо не змінювати вже визначене місце для пам’ятника, бо сааме воно є найбільш архітектурно прийнятним для такої славетної історичної постаті, як Степан Бандера. Сподіваємось на Ваше розуміння і підтримку», – йдеться в документі.