Концерт Потапа і Насті можуть скасувати через Волиньраду

Перший заступник голови Волинської облради, «свободівець» Олександр Пирожик не підпише дозволу на проведення концерту Потапа і Насті Каменських у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Про це він заявив у коментарі власкору «Вголосу».
«Волинський обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка входить до переліку об’єктів обласної комунальної власності. Відповідно, дозвіл на проведення розважальних заходів має надавати обласна рада. Я за жодних обставин не підпишу і не дам згоди на укладення договору на проведення концерту Потапа і Насті Каменських – тих, хто робить бізнес під час війни з нашим одвічним ворогом. В той час, коли українці гинуть на фронті, дозволяти собі заробляти гроші концертами та виступами на території агресора – це плювок в обличчя загиблим і скаліченим за територіальну цілісність України», – запевнив Олександр Пирожик.

Також він розповів, що жодних офіційних документів з проханням погодити такий концерт обласна рада досі не отримувала.

«Організатором концерту, як вдалося з’ясувати, є фізична особа-підприємець Алієв Агшін з міста Ужгород. Фактично організатори розпочали рекламну кампанію на свій страх і ризик, не маючи на це ніяких офіційних дозволів та підстав. Така рекламна кампанія є грубим порушення законодавства про недобросовісну конкуренцію та прав споживачів», – сказав він.

Також «свободівець» повідомив, що на афішах концерту, без будь-яких законних дозволів, використовують логотип комунального видання газети «Луцький замок», хоча редакція газети згоди на це не давала.

«Мені також відомо, що організаторів концерту попереджено про те, що в Луцьку наростає хвиля невдоволення. Але вони сказали, що їх це не лякає, і вони виставлять свою охорону. Думаю, Революція гідності декого так нічого й не навчила. Я впевнений, що патріотична громадськість міста і влада зроблять усе можливе, щоб не допустити цього концерту і не осоромитися перед пам’яттю загиблих у російсько-українській війні», – підкреслив перший заступник голови Волинської облради.