«Бюджетка» Луцькради – за Центр патріотичного виховання

Бюджетна комісія рекомендуватиме підтримати створення у Луцьку комунального закладу «Центр національно-патріотичного виховання».

Відповідне рішення прийняли 23 березня.

Під розгляду питання «Про створення комунального закладу «Центр національно-патріотичного виховання» голова комісії Павло Данильчук нагадав, що можливість створення закладу вже розглядали на сесії. Однак тоді депутати не підтримали такої пропозиції.

А 22 березня в міськраді відбулася зустріч за участі представників організацій, які займаються патріотичним вихованням молоді на Волині. Вони обговорили напрямки роботи центру та наголосили на важливості створення такої структури.

Дехто з членів комісії сумнівався у доцільності створення такого закладу. Так, депутат Борис Смаль відзначив, що він не проти створення центру, але хоче «розібратися», щоб потім не довелося «переживати й соромитися» того, як виховали молодь міста.  Депутат роз’яснив, що він проти того, якщо активісти підуть і поб’ють російський банк.

Подискутувавши більішсть присутніх членів комісії підтримала пропозицію рекомендувати сесії створити центр – за проголосувало 5 депутатів, 3 утрималися.