«Бурштиновому» підприємству не погодили статут

У Волиньраді не проголосували «за» статут комунального підприємства «Волиньприродресурс», яке вирішили створити на минулій сесії обласної ради.

Про це стало відомо 23 березня під час засідання постійної комісії з питань використання майна – спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Члени комісії розглянули два питання, що стосуються КП «Волиньприродресурс» ‒ затвердження статуту підприємства та погодження кандидатури на посаду директора.

«Навіщо затверджувати статут, навіщо взагалі створювати нове комунальне підприємство? Ми не можемо дати ради з тими, що є. Все одно рано чи пізно ми будемо мати з ним проблеми або ліквідовувати. А проблеми з природніми ресурсами можна вирішувати і без нового підприємства», ‒ переконаний Святослав Кравчук.

Його підтримав і депутат Сергій Слабенко, який зазначив, що в нього є зауваження щодо перелічених в статуті видів діяльності, куди вписали навіть ті, які вимагають окремих ліцензій.

Тож, «за» проголосували лише троє депутатів, ще троє утрималися.

Коли ж перейшли до обговорення кандидатури на посаду директора, то спершу заслухали єдиного претендента – чинного радника голови обласної ради Веніаміна Туза.

«У зв’язку з тим, що я більше всіх знаю природу Волині, я погодився на цю посаду. Я не бізнесмен, але цю сферу я знаю. Природні ресурси дозволяють нам наповнити бюджет області», ‒ запевнив він.

Але чоловік додав, що наразі він ‒ радник голови облради Ігоря Палиці і без його погодження не може взятися до виконання обов’язків директора.

Тому питання зняли з порядку денного для проведення попередніх консультацій з головою облради.