3 тисячі кілометрів дороги: горохівські волонтери повернулися зі Сходу

Горохівські волонтери повернулися зі Сходу.

Про це інформує сайт Горохів – моє місто.

Волонтери відправилися на Схід з подвір’я Свято-Вознесенського храму у Горохові. Активісти побували в Урзуфі, Маріуполі, Кураховому та на Дніпропетровському полігоні.

«Одним бусом волонтери поїхали до бійців ПС  8 батальйону «Арарат», до бійців  другої роти першого батальйону 36-ої бригади, 80-ої бригади. У 56-ій бригаді приємно здивував порядок, чистота, комфорт, який бійці із хорошим командиром  створили в польових умовах. Встигли провідати ПС п’ятого батальйону 14-ої бригади.   Військовослужбовці берегової охорони Донецького прикордонного загону показали горохівчанам техніку на воді і почастували смаженою рибою», – йдеться у дописі.

Іншою автівкою волонтер  Петро Бабій  разом з активістами з Бродів Львівської області вирушили у Авдіївку, щоб передати гуманітарну допомогу від мешканців Горохівського району бійцям ДУКу, 42-ої і 58-ої бригад.

«Цього разу чимало продуктів везли від  Мар’янівської селищної ради, збір яких ініціював селищний голова Микола Климчук. Учні ЗОШ І-ІІІ ст №1 імені Івана Франка і НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохова провели  благодійну акцію і зібрали 8 сіток цибулі, 2 сіткт часнику, 2 ящики яблук. Діти намалювали десятки малюнків, сплели фенічки, разом із батьками напекли пирогів», пише горохівське видання.

Окрім того, волиняни відвезли 2 ящики яблук від підприємців Кондратюків, каву від бізнесменів Протальчука та Головка. Працівники бару «Елізіум» передали віськовим власноруч зліплені вареники.

«До цієї поїздки долучилися Тетяна Доложко з благодійної організації «Волинь SOS», активісти Самооборони Майдану Волині, Оксана Демчинська – від Жіночої Сотні Волині.

Волонтери дякують всім, хто вніс свій вклад у цю поїздку, а отже у довгоочікуваний всіма нами мир у державі.

Додому повернулися не самі, забрали з полігону бійців-волинян 93-ої бригади. Цього разу всього проїхали 3000 кілометрів», – повідомляє сайт.