Заспокойтеся, викиньте жуйку, пишіть запит: як луцький чиновник «строїв» активістів

У громадських активістів Сергія Рижкова і Юлії Ютовець сталася словесна перепалка з начальником управління капітального будівництва Луцької міської ради Леонідом Карабаном.

Інцидент трапився 22 березня в кабінеті посадовця.

Йому передувала зустріч Рижкова і Карабана. Активіст зацікавився, чому забудовників у Луцьку звільняють від сплати внеску на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури. Однак конструктивної розмови, каже Рижков, не вийшло.

“…почав розповідати, а потів голосно повчати, що я некомпетентний і що він сорок років працює в будівництві, що я нічого не розумію. Коли мене починають так голосно вчити, відразу розумію, що “хорошие сапоги, надо брать”, – розповідає Рижков.

Пізніше він з Юлією Ютовець зустрівся з чиновником в кабінеті.

“Звертались ми як громадський активіст та як помічник депутата… Проте пан чиновник Карабан Леонід Васильович відповів, що дасть нам відповідь ТІЛЬКИ після письмового звернення. Але ж є Закон про доступ до публічної інформації, який наголошує, що запит на інформацію може подаватись як в усній, так і в письмовій формах”, – каже Рижков.

Також він опублікував відео частини словесної перепалки з Карабоном, під час якої той спочатку просив викинути жуйку в Ютовець, потім заспокоював активістів, опісля сперечався щодо форми подання запиту. Детальніше – на відео нижче.