У Луцьку хочуть вулиці на честь загиблих Героїв

У Луцьк розглянуть можливість перейменування вулиць міста на честь Героїв 35-ої сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» та Героїв, які загинули у війні на Сході України.

Відповідну пропозицію озвучили 22 березня під час засідання комісії з впорядкування назв вулиць міста Луцька.

«Я хотів би, що б ми, поспілкувавшись із спеціалістами і громадою, знайшли вулиці, які можна назвати на честь Героїв Майдану», ‒ зазначив депутат міської ради Павло Данильчук.

За його словами, Майдан минув, а Героїв Волинської сотні, яких на Майдані загинуло аж шестеро, вшанували лише перейменуванням шматочка проспекту Перемоги на честь Василя Мойсея. Тож Данильчук запропонував назвати одну з вулиць луцька на честь Героїв Волинської Січі. Під час наступного засідання комісії розглянуть відповідну пропозицію.

Водночас дружина загиблого айдарівця Сергій Шостака Майя запропонувала також назвати вулицю на честь Героїв АТО. «Можливо, не зовсім на часі це питання, бо війна продовжується, але його треба взяти до уваги», ‒ зазначила Майя Шостак. На думку члена комісії, доцільно було б обрати вулицю чи площу у центральній частині міста.

Проте усі погодилися, що варто ретельно обдумати, чи варто вживати у назві слово «АТО», оскільки невідомо, який статус носитиме російсько-український конфлікт у майбутньому.