Нововолинськ: стартує кіноклуб Docudays UA

При Нововолинській центральній міській бібліотеці відбудеться відкриття клубу Docudays UA.

Захід розпочнеться 23 березня о 13:30, ‒ пише Нововолинський інформаційний портал.

Нововолинська центральна міська бібліотека стала однією з переможниць у спільному конкурсі «Кіноклуб DocudaysUA в бібліотеці», організованому Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини DocudaysUA та Програмою «Бібліоміст». Він надає унікальну можливість проводити покази документальних фільмів з колекції фестивалю.

На перегляд запрошуються всі охочі – ні вікових, ні інших обмежень не існує. Традиційно після показу відбуватиметься обговорення фільму, під час якого учасники обмінюються думками та враженнями, намагаються дати відповіді на поставлені проблематикою фільму запитання. Особливістю клубу є те, що в обговоренні беруть участь експерти з питань захисту прав людини, юристи, адвокати. Наразі фільмотека клубу нараховує 18 документальних стрічок, які охоплюють різноманітні правові теми.

Під час заходу відбудеться демонстрація та обговорення фільму «Колись ми станемо щасливими» польського режисера Павла Височанські. На прикладі Даніеля, звичайного хлопця з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій Південній Польщі, показано співставлення формального права на щастя та його реальне втілення в житті.

club