На захист Потапа і Насті Каменських стала луцька ведуча

Волинська телеведуча Наталка Войтович висловилася на захист Потапа і Насті Каменських, навколо майбутнього концерту яких у Луцьку спалахнув скандал.

Про це Войтович написала у соціальній мережі Facebook.

Подаємо допис телеведучої без редагувань:

«Думаю, тепер і моя черга висловити свою думку щодо приїзду Потапа і Насті до Луцька. І почну з того, що мала нагоду поспілкуватися з Потапом особисто. Брала у нього інтерв’ю, коли приїжджав його проект «МOZGI» в луцький нічний клуб «Опера» кілька місяців тому. Це був найгучніший концерт у цьому клубі. Я відвідую такі вечірки – завжди, тому і зробила цей висновок. Луцька публіка любить Потапа. Точніше, фанатіє. Я бачила це на власні очі. Є і винятки, адже завжди є дві сторони медалі. Всі любити не можуть. Я теж багатьох людей дратую. Але зараз не про це.

Отож, протягом 14 років журналістської діяльності я отримувала відмови у спілкуванні із зірками – неодноразово, не усі хочуть тратити свій час на якесь місцеве радіо чи телебачення. Ірина Білик, «The Hardkiss», «Брутто» і т.д. (це із найсвіжішого). А ось Потап – приємно здивував. Він з радістю зустрівся із місцевою незнайомою йому журналісткою, відповів на усі запитання, навіть запропонував пригоститися кавою. Розмовляв українською. До слова, якщо Ви не помітили, то Потап і Настя, російськомовні з дитинства, – зараз спілкуються українською, адже вивчають її і удосконалюють свої знання. Якщо аналізувати їх продукт, то це популярні хіти, тексти яких знають навіть ті, хто не любить творчість Потапа. Загалом, це легкі пісеньки для хорошого настрою дорослих, можливо іноді з пікантним підтекстом, але багатьом – подобається. Чому вони не мають права на існування і на звучання в Луцьку, – просто не розумію. Людмила Яворська не стежить за гастрольним графіком таких артистів і тому, можливо, і не знає про якісь там «труси». А я іноді цікавлюся турами таких зірок, та все одно не знала про ті ж «труси». Та зрештою, те, що на «Голосі країни» Потапа у свої тренери обирають майже усі – теж є показником. Потап і Настя (бувала на їх концертах, починаючи з «Таврійських ігор» і закінчуючи луцькими виступами), – дарують людям позитивне гумористичне шоу. І квитки на нього розходяться досить активно. Тому, вважаю, що не варто заважати організаторам і власне самим артистам створювати свято для тих людей, які цього хочуть. Не псуйте настрій собі і решті.

Ми ж – у демократичній країні. Маємо право вибору. Якщо хтось проти цього концерту – нехай не іде. Ось і все. А я сподіваюся взяти інтерв’ю в Потапа і Насті 18 квітня 2016 року.

р.с. І думаю, що є доля правди у тому, що на цій протесткампанії дехто таки піариться».