На Волині підприємці змушені обмежити права пільговиків

Один з волинських підприємців обмежив кількість пільговиків, які перевозить його автобус за рейс, до трьох осіб. До такого кроку його змусила відсутність компенсації з бюджету за надання цих послуг.

Про цю проблему в Facebook написала волонтер Христина Лесюк.

Так, підприємець Михайло Яцишин вирішив, що за один рейс може перевозити лише 3 пільговиків.

Директор департаменту інфраструктури та туризму ОДА Іван Мирка пояснив, чому бізнесмену довелося вдатися до такого кроку.

За його словами, нещодавно Верховна Рада ухвалила закон, який забезпечує виділення грошей на пільги.

“Закон нарешті прийняли і надіслали Президенту. Тепер, якщо там все правильно, він його підпише, гроші прийдуть в ОДА в управління соцзахисту, потім і їх направлять в нижчі управління… тоді нижчі управління заключать договори з перевізниками, маючи договір з перевізник зможе виконати закон”, – каже посадовець.

Тому без відповідного рішення місцевої влади та президента грошей перевізники не отримають.

“Тепер Яцишин просто не може возити пільговиків, бо ніхто не хоче, щоб він це робив. Він, відчуваючи напругу в суспільстві зголошується возити за свій рахунок стільки скільки вважає можливим. Можливо із-за того що десь там на якісь нараді Іван Іванович сам один бив себе в груди і просив возити пільговиків, а можливо він просто о…ний дядя який займається благодійністю.”