Луцькі вулиці прибиратимуть за майже 9 мільйонів

Тендер на прибирання Луцька виграла фірма «ЛуцькТерКомСервіс», пов’язана із колишнім керівником ЖКГ Луцька.

Очікувана вартість закупівлі становила 10 750 000 гривень, ‒ пише Четверта влада.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради акцептував пропозицію підприємства «Луцьктеркомсервіс» щодо прибирання міста. Вартість цієї пропозиції – 8 932 598, 57 гривень:

й

Пропозицію акцептували 9 березня, а договір із переможцем укладуть через 30 днів.

До переможця тендеру департамент ЖКГ ставить вимоги із прибирання та підмітання вулиць: проїжджа частина ‒ 139885 м/п; тротуари ‒ 400595 м.кв.; газони ‒ 540693 м.кв.

Детальніше про вулиці та площі, які прибиратиме переможець, можна дізнатись у Документації конкурсних торгів.

Як свідчить Протокол розкриття пропозицій, на конкурс надійшли пропозиції від трьох учасників:
1) ТзОВ «ЛуцькТерКомСервіс» ‒ 8 932 598, 57 грн.,
2) ТзОВ «М.Ж.К.» ‒ 9 457 248,67 грн.,
3) ТзОВ «Маневичіагробуд» ‒ 9 706 589,29 грн.

Згодом конкурсний комітет відхилив пропозицію ТзОВ «Маневичіагробуд» через невідповідність вимогам документації – про це йдеться у Протоколі відхилення. Переможцем конкурсу стала фірма «ЛуцькТерКомСервіс». У Луцьку підприємство зареєстроване на вулиці Іова Кондзелевича, 1.

За інформацією ЄДР, засновниками ТзОВ «ЛуцькТерКомСервіс», є Швець Віктор Якович та Швець Ірина Володимирівна. Керівником підприємства із 06.01.2016 є Пилипчук Юрій Володимирович. А саме підприємство зареєстроване 30.06.2015.

Як не дивно, але минулого року такий тендер на прибирання міста, вартістю понад 7 мільйонів гривень, виграла фірма «Теркомуналсервіс», у якій є засновником Швець Ігор Вікторович. Про це писали «Наші гроші» і пов’язували ці фірми із колишнім очільником департаменту ЖКГ Луцької міськради Владиславом Стемковським. До речі, в обох засновників цих фірм ‒ Швеця Віктора Яковича та Швеця Ігора Вікторовича ‒ абсолютно збігається адреса реєстрації включно із номером квартири та будинку ‒ по вулиці Софії Ковалевської у Луцьку.

У цих тендерах цікавим моментом є і пропорційне збільшення ціни зі збільшенням площі прибирання. До прикладу:

‒ у 2015 році переможець (Теркомуналсервіс) мав прибирати такі площі: проїжджа частина – 128665 м/п; тротуари – 370324 м.кв.; газони – 469996 м.кв.

‒ у 2016 площі прибирання збільшились ‒  проїжджа частина – 139885 м/п; тротуари ‒ 400595 м.кв.; газони ‒ 540693 м.кв. Відповідно збільшилась і вартість прибирання ‒ всього лиш на мільйон з лишком.

Фірма-переможець у Луцьку зареєстрована за адресою вулиця Іова Кондзелевича,1. За цією адресою зареєстроване також і ТзОВ «Спецрембуд-1». Його засновником є Розкошинська Анна Вікторівна і має вона таку ж адресу реєстрації як і Швець Ігор та Швець Віктор ‒ м. Луцьк, вул. Софії Ковалевської.

Оскільки у документації конкурсних торгів вказано про механізоване прибирання вулиць, полив вулиць та вивезення сміття, то очевидно, що переможець повинен мати відповідну техніку. Детальніше про техніку та прибирання міста ми спробували розпитати у засновника фірми Ігоря Швеця. Він повідомив, що не буде спілкуватись із «неофіційними» виданнями. Однак журналістам вдалося дізнатися про зв’язки з екс-начальником ЖКГ. Зокрема, Швець підтвердив, що знайомий із Владиславом Стемковським. Каже, що в той час, коли Стемковський працював у міській раді, Ігор Швець був директором комунального підприємства. Крім того, Ігор Швець підтвердив, що його батька звати Швець Віктор Якович.

Варто зауважити, що Ігор Швець є засновником іще одного підприємства ‒ «ЛуцькКомуналСервіс». Це підприємство займається продажем прибиральної техніки у Луцьку та Тернополі, ‒ повідомляє сайт підприємства. У контактах цієї фірми із продажу техніки вказані луцька та тернопільська адреси фірм-переможців тендерів ‒ «ЛуцькТерКомСервіс» та «Теркомуналсервіс»:

2