Луцькі депутати не хочуть вулиці імені Клімчука

У Луцьку депутати комісії з питань впорядкування назв вулиць міста Луцька не рекомендують перейменовувати одну з вулиць на честь екс-очільника ОДА Волині Бориса Клімчука.

Відповідне рішення прийняли 22 березня під час засідання комісії з впорядкування назв вулиць міста Луцька.

Петицію про перейменування вулиці на честь Клімчука зареєстрували на сайті електронних петицій, вона набрала 331 голос із 300 необхідних, тож депутати мусили розглянути її.

Депутат міської ради Микола Федік назвав такі пропозиції неприйнятними після Революції гідності. Мовляв, навіть у час революції Клімчук повторював, що Янукович – його президент. Тож, за словами депутата, «можна назвати 100 аргументів», чому вулицю так називати не можна і «не знайдеться жодного аргумента, чому варто». «Вибори 2010 року у нас не відбувалися, а робилися Борисом Петровичем», ‒ додав Федік.

Депутат Павло Данильчук запропонував узагалі відхиляти усі пропозиції щодо перейменування вулиць на честь людей, «причетних» до Партії регіонів та загибелі людей на Майдані.

Тож, комісія не підтримала пропозицію назвати одну з вулиць іменем Бориса Клімчука. Водночас проголосували за заборону називати вулиці у Луцьку на честь функціонерів Партії регіонів та її сателітів, щоб у майбутньому не виникало подібних спірних ситуацій.