Луцьк: не всі жителі Московської проти назви вулиці

У Луцьку міську раду надійшло два звернення жителів вулиці Московської проти перейменування вулиці.

Про це повідомили 22 березня під час засідання комісії з впорядкування назв вулиць міста Луцька.

Нагадаємо, вулицю пропонують переназвати на честь видатного лучанина В’ячеслава Хурсенка. «На сьогодні як географічна назва вона не підпадає під декомунізацію», ‒ сказала секретар міської ради Юлія Вусенко. Проте у світлі останніх подій до міської ради звернувся голова ОДА та безліч інших людей із проханнями перейменувати вулицю.

Проте двоє лучан, які проживають на цій вулиці, просять не переназивати цю вулицю. Тож Вусенко попросили представників ЖКГ ще раз поінформувати жителів вулиці про можливість перейменування. За її словами, думка мешканців вулиці – найважливіша. Тож із мешканцями вулиці проведуть зустріч, де обговорять можливість перейменування.

Водночас депутат Євгеній Ткачук зазначив, що у зверненнях просять взагалі не переназивати вулицю. Ткачук процитував одне із звернень – там житель вулиці вказує, що «ми звісили всі за і проти, робіть всі висновки самі», інакше,мовляв, мешканці не погодяться на нову назву. Звернення лучанин адресував у не надто культурній формі.

«Московська аж ніяк не має відношення до агресора Путіна, с*ав він на нас, а ми на нього», ‒ йшлося у зверненні.

Тож, за словами депутата, звернення у такій некультурній формі взагалі не варто розглядати. У підсумку депутати погодилися, що певні незручності для мешканців вулиці у зв’язку із перейменуванням будуть. Тож серед жителів поширять інформацію про процедуру перейменування. Відділ інформаційної роботи проведе серед громадян роз’яснювальну роботу – людям пояснять, як буде відбуватися перейменування та які наслідки це матиме.