Історія від волонтера: волонтерити стає все тяжче

Волинська волонтерка Тетяна Должко розповіла, що суспільство збайдужіло до військових.

Про це у спільноті «Волинь SOS» у Facebook написала Тетяна Должко.

Подаємо її допис без змін та правок:

«Дуже сумно і прикро визнавати той факт, що волонтерити стає все тяжче. І не тому, що волонтерство себе вичерпало чи не потрібне наразі суспільству, а тому, що те суспільство збайдужіле і охололо до проблем навколо.

Я погоджуюсь із тим, що армія стала забезпеченішою ніж минулі роки, є продукти харчування, є форма (мовчу про кількість латок на ній). А все інше – нема… Он хлопці з Луганського прикордонного загону дзвонили хизувались, що за всю зиму ніхто не хворів, бо ми їм медикаментів та вітамінів передали, ще й з іншими ділились. Бо от в інших підрозділах з пневмоніями злягли, бо немали чим лікувати простудні захворювання.

А все інше – обладнання, будматеріали, технічні засоби, інстурменти і надалі на плечах волонтерів.

Тиждень тому ми намагались зібрати для 92 бригади будматеріали для будівництва бліндажів. Зі всього списку, який прислали хлопці я маю лише кілька десятків цвяхів (на фото можете глянути і оцінити як багато нам вдалось зібрати).

За рештки коштів, які я отримую на свою картку вдалось замовити 12 плямєгасів (840 грн) – один із них разом із бійцями 8 бату ПС протестили у них на базі і хлопці просять таких іще.

Хлопці із 36 бригади 1 бату 2 роти (морпіхи) просять дві пари тактичних окулярів (лише дві…не десятки) – а це 340 грн х 2 = 680 грн, а також акумулятори до приладу нічного бачення.

Мовчу вже про те, що хлопці, котрі стоять за кілька метрів від сепаратистів, молоді хлоп’ятка, не мають ні рацій, ні приладів нічного бачення і майже наосліп дають відсіч ворогу. Не знаєм, за які кошти купувати недешеві прилади нічного бачення (найпростіший варіант коштує 625 доларів, але і тих у нас нема).

Для 92 бригади і досі незакрите питання – ліхтарі – 7 шт, цвяхи 100 та 200 (500 шт), могтузки – 200 м, скоби (200 шт), розетки на 2,3 гнізда – 5 шт, патрони під лампочки 5 шт, вимикачі 5 шт, тазіки пластмасові, резинові шльопанці….

Нижче подаю фото того всього що вдалось зібрати….

Щиро дякую Volodimir Mitsko та Толя Устимюк за привезений чай на травах».