Шукають учасників для «волинського Х-фактора»

Волинян запрошують взяти участь у музичному конкурсі У Луцьку.

Про це повідомили організатори.

26 березня о 15:00 у приміщенні готелю «Світязь», що на вулиці Набережній, 4, відбудеться кастинг на вокальний конкурс «WeplusMusicAwards». Десять найкращих учасників півтора місяці змагатимуться за головний приз проекту. Кожного тижня шоу покидатиме один  вокаліст, якого за результатами виступу обиратимуть журі та глядачі.

«Різна тематика щосуботніх програм та цікаві завдання, вокальні, хореографічні майстер-класи та тренінги з акторської майстерності, сприятимуть розвитку сценічних здібностей, а робота з творчою командою (яка допомагатиме у підготовці номерів), взаємодопомога учасників формуватиме особистісні якості», – йдеться у повідомленні.

Троє найкращих співаків отримають призи: третє місце – сертифікат на 600 гривень в один з кращих ресторанів міста «Базилік»; друге місце – семиденна поїздка у табір на Закарпатті; переможець отримає 100 доларів, запис пісні на лейблі «MarkovRecords» та поїздку у табір.

Учасників обиратимуть  переможець та лауреат міжнародних конкурсів з класу скрипки Катерина Семенюк, переможець міжнародного фестивалю «Слов’янський базар», учасниця «Голосу країни» Галина Конах, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик, засновник громадської організації «Ми+» Сергій Семенюк та лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Участь у конкурсі можуть взяти конкурсанти віком від 14 до 20 років.

Зареєструватись можна безплатно за телефоном: +38 050 211 90 25 – Оксана, а також безпосередньо у день кастингу з 11:00 за адресою: вулиця Набережна, 4.

vInrlbtDzbQ